11 sezon w pubg już w przyszlym tygodniu

11 sezon w PUBG już w przyszłym tygodniu

Wydawca: Bluehole
Producent: PUBG Studio
Data premiery: 20 grudnia 2017
Gatunek: Battle Royale

Ponad 3 lata od momentu premiery PUBG i 10 sezonach, do gry zmierza kolejny 11 już sezon. Swoją premierę będzie miał już w przyszłym tygodniu i rozpocznie się dokładnie 31 marca na komputerach PC (na konsole 11 sezon zawita 8 kwietnia).
Aktualizacja 11.1 trafiła już na prywatne serwery testowe, więc każdy chętny może przetestować szykowane przez twórców zmiany.
Główną zmianą, jaką wprowadzi najnowsza aktualizacja (oprócz wspomnianego wcześniej 11 sezonu), jest nowa Paramo. Ta mapa pojawiła się już w grze pod koniec zeszłego roku, ale teraz wróci do gry w nowej odsłonie. Ulepszeniu uległo ukształtowanie terenu oraz rozszerzono system dynamicznego oświetlenia.

Do gry trafi także nowy przedmiot do zdobycia, który pozwoli na przywołanie balonu, do którego będzie można się przyczepić po przylocie samoloty, a sam samolot zabierze nas wraz z naszymi towarzyszami w bezpieczne miejsce.
W momencie wprowadzenia 11 sezonu będą one trwały dwa miesiące i nie będę rozgrywały się równolegle z przepustkami Survivor.
Obecnie trwający sezon zakończył się wczoraj (24 marca). Więcej informacji na temat zmian, jakie zostaną wprowadzone w ramach nowego sezonu, znajdziecie bezpośrednio na stronie developera.