2 sezon sea of thieves jeszcze w kwietniu

2 sezon Sea of Thieves jeszcze w kwietniu!

Wydawca: Microsoft Studios
Producent: Rare
Data premiery: 20 marca 2018
Gatunek: FPP/MMO

Sea of Thieves jest pewnym ewenementem jeżeli chodzi o gry MMO, ponieważ wygląda na to, że gra wydana w 2018 roku, dopiero teraz może pochwalić się sporą popularnością i przeżywaniem drugiej młodości.
Studio odpowiedzialne za stworzenie gry właśnie zapowiedziało, że już za rogiem czai się drugi sezon gry. Dokładna data premiery 2 sezonu została ustalona już na przyszły czwartek, czyli 15 kwietnia 2021 roku.
Co wprowadzi drugi sezon do gry Sea of Thieves? Ujawniono w zasadzie niewiele poza zestawem statku Royal Blue oraz kilkoma elementami kosmetycznymi do gry trafią także beczki, które będzie można wykorzystać jako zasadzki.

I to właśnie te beczki są największą nowością, jaką przyniesie drugi sezon. W beczkach będziemy mogli się ukryć, aby zaatakować niczego niespodziewających się innych graczy. Jednak pewnym problemem może być fakt, że teraz każda beczka będzie wydawać się podejrzana. Jeżeli jesteście ludźmi, którzy mają skłonność do paranoi, to lepiej odpuśćcie sobie drugi sezon gry, żeby nie pogłębiać stanów lękowych, a jeżeli nie stwierdzono u was tych zaburzeń, to nie zostało już nic innego jak wyciągać z szafy pirackie kapelusze i szykować się na drugi sezon Sea of Thieves.
Z nowym sezonem, studio Rare postanowiło odejść od comiesięcznych mniejszych aktualizacji i przejść na tryb kwartalnych, ale dużo większych aktualizacji. Do tej pory comiesięczne aktualizacje nie były specjalnie widoczne, więc możliwe, że jest to krok w dobrym kierunku – wszystko jednak zostanie zweryfikowane już wkrótce, gdy obietnice twórców wejdą już w życie.