4 sezon stranger things w 2022 roku

4 sezon Stranger Things w 2022 roku

Czy jest tu jakiś fan serialu Stranger Things? Jeśli tak, to mam dla niego dobrą (a może jednak złą?) wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że najnowszy czwarty już sezon serialu swoją premierę będzie miał w przyszłym roku.
Gdyby nie „korona” serial pewnie zadebiutowałby w tym roku, bo zdjęcia rozpoczęły się już we wrześniu 2019 roku, czyli przed samym wybuchem epidemii. Stranger Things jest jednym z najpopularniejszych autorskich seriali Netflixa.
Z pewnością dobra informacja dla fanów serialu jest taka, że czwarty sezon na pewno nie będzie ostatnim. Sami twórcy przyznają, że nie planowali zakończyć serialu na czterech sezonach. Mają zaplanowany już koniec serialu oraz sposób, w jaki pożegnają się z serią, ale z pewnością nie ma co liczyć na koniec serii na czwartym sezonie.

Myślę, że terminowi premiery w 2022 roku nie powinna zagrażać już epidemia, bo ta, jak to mówił „pinokio” jest już w odwrocie. Warto więc zapoznać się z dostępnymi gadżetami z serialu, dostępnymi w oficjalnym sklepie Netflixa, aby wyposażyć się na nadchodzącą premierę najnowszego sezonu Stranger Things.