aliens fireteam zmienia nazwe i otrzymuje date premiery

Aliens: Fireteam zmienia nazwę i otrzymuje datę premiery

Wydawca: Focus Home Interactive
Producent: Cold Iron Studios
Data premiery: 24 sierpnia 2021
Gatunek: TPS

Jeżeli czekaliście na grę Aliens: Fireteam, to idealnie się składa, bo twórcy gry podzielieli się z graczami dokładną datą premiery oraz tym, że sama gra zmieniła tytuł. Znane do tej pory pod nazwą Aliens: Fireteam otrzymało zmieniony i oficjalny już tytuł, który brzmi: Aliens: Fireteam Elite. Nie jest to spektakularna zmiana, ale warto o tym wiedzieć i nie przeoczyć tej informacji, żeby nie przeoczyć jednocześnie premiery.
A czym w zasadzie jest ten cały Aliens: Fireteam Elite? Z pewnością dla każdego fana Obcego nie będzie to nic odkrywczego, bo jest to kolejna gra osadzona w tym uniwersum z tą różnicą, że tym razem rozgrywka nastawiona jest na kooperacji. Gra na PC będzie dostępna na platformie Steam, a oprócz tego zadebiutuje także na konsolach starszej i najnowszej generacji.
Jak to bywa w przypadku podawania dokładnej daty premiery, umożliwiono już składanie zamówień przedpremierowych na grę. Każdy, kto się na to zdecyduje otrzyma pakiet Hardened Marine Pack zawierający dodatkowe elementy kosmetyczne do gry.

Poniżej jeszcze zamieszczam film prezentujący rozgrywkę oraz informacje o możliwości zamawiania preorderów: