alpha diablo 2 resurrected zapowiedziana

Alpha Diablo 2: Resurrected zapowiedziana!

Wydawca: Blizzard Entertainment
Producent: Vicarious Visions
Data premiery: 23 września 2021
Gatunek: Hack’n’slash

Świetna wiadomość dla każdego fana Diablo II, który oczekuje nawet najmniejszej informacji o zbliżającym się remasterze. Właśnie Blizzard zapowiedział, że już 9 kwietnia 2021 roku, czyli w najbliższy piątek wystartuje techniczna alpha. Dostępne w niej będą trzy klasy oraz dwa akty.
W wersji alpha będą mogli wziąć udział wyselekcjonowani przez Blizzarda gracze, którzy zadeklarowali swoją chęć na wzięcie udziału w testach wersji alfa, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej gry.

Każdy szczęśliwiec, który został wytypowany będzie mógł ogrywać tytuł w terminie od 9 kwietnia, do 12 kwietnia. Jeżeli ktoś się jeszcze nie zapisał – nic straconego. Cały czas istnieje szansa, aby to zrobić, ale wtedy zapis będzie dotyczył testów kolejnych wersji alfa gry. Wiadomo, że testowanie 9 kwietnia będzie pierwszą alfą, ale z pewnością nie ostatnią.
Główny projektant gry powiedział, że nie wie dokładnie ile będzie tych okresów testowych, ale może być ich pięć, sześć lub więcej. Wszystko zależy od tego, jaki będzie odzew społeczności oraz ilości zmian koniecznych do wdrożenia.

Jeśli zastanawiacie się jakie klasy zostaną udostępnione do testowania to będą to:

– Amazonka,
– Barbarzyńca,
– Czarodziejka,

a akty, które będziemy mogli testować to pierwszy oraz drugi. Będziemy więc mogli zmierzyć się z Andariel oraz Durielem. Techniczna alfa nie będzie miała limitu poziomów więc będzie można testować umiejętności, dostępne nawet na wysokich poziomach, pod warunkiem, że uda nam się osiągnąć wysoki poziom w przeciągu zaledwie 3 dni.

Nie wiem jak Wy, ale ja już zacieram ręce i nie mogę się doczekać więcej informacji na temat nadchodzącego remastera, który zgodnie z zapowiedziami ma pojawić się jeszcze w tym roku.