among us z nowym stylem graficznym

Among Us z nowym stylem graficznym

Wydawca: InnerSloth
Producent: InnerSloth
Data premiery: 16 listopada 2018
Gatunek: Strategiczna

Sterowiec dotarł w końcu do gry Among Us. I ledwo co wkroczył do gry, a już na jego pokładzie doszło do morderstwa! W końcu długo oczekiwana nowa mapa do Among Us – Sterowiec jest już dostępna.
Mapa pojawiła się w grze w ramach najnowszej i jednocześnie największej (od czasów wzrostu popularności) aktualizacji. Skoro mówię już o tym, że jest to największa aktualizacja, to nie mogło być inaczej i mapa Sterowiec okazała się największą mapą dostępną do tej pory w grze.
Nowa mapa to nie jedyna nowość, jaką zobaczymy w grze. Zwiększeniu uległa także ilość graczy, którzy mogą jednocześnie grać ze sobą oraz znajdować się w lobby. Maksymalna ilość graczy to teraz 15.

Among Us będzie mogło pochwalić się także nowym stylem graficznym, który polega na dużo wyraźniejszych liniach oraz łatwiejszym procesem animacji tego co dzieje się na ekranie. Do gry trafiły też nowe zadania, nowe sposoby na skradanie, a także dodano nową funkcjonalność, która pozwala graczom na wybór miejsca, w którym mają rozpocząć rozgrywkę po spotkaniu.
Na sterowcu, ze względu na to, że jest to największa mapa, dostępne będą drabiny pozwalające się poruszać między poziomami, znajdą się także pływające platformy dzięki, którym będzie można korzystać ze skrótów.

W aktualizacji nie mogło też zabraknąć różnego rodzaju przedmiotów kosmetycznych. Do gry trafiły nowe czapki, brwi, znalazło się także miejsce na…głowę jednorożca, gumową rękawicę oraz wiele, wiele więcej.
Nie pozostaje nic innego jak tylko zbierać znajomych, logować się do gry i szukać mordercy.