animowany better call saul

Animowany Better Call Saul

Każdy prawdziwy fan serialu „Breaking Bad” z pewnością kojarzy postać skorumpowanego prawnika Saul’a Goodman’a. Pomagał on głównym bohaterom w uniknięciu wielu niebezpiecznych sytuacji, a z czasem stał się ich wspólnikiem.
Ze względu na swoją charyzmę, Saul zyskał spore grono fanów i kwestią czasu było powstanie serialu w klimacie Breaking Bad opowiadającego o losach Saula Goodman’a, zanim trafił do niego Walter White.
Tak powstał spin-off serii o tytule „Better Call Saul”, którego akcja rozgrywa się około 6 lat przed tym co widzieliśmy w serialu Breaking Bad.

Sam serial Better Call Saul opowiada właśnie o losach Saula oraz o tym jaką przemianę przeszedł od rozpoczęcia swojej kariery. Z obiecującego i tryskającego optymizmem prawnika stał się zwykłym oszustem, wszędzie węszącym spisek.
Do tej pory pojawiło się 5 sezonów serialu, a szósty i jednocześnie ostatni sezon serialu, ma pojawić się w bliżej nie określonym terminie 2022 roku.

I właśnie teraz pojawiła się informacja, że spin-off jakim był „Better Call Saul” otrzyma swój własny spin-off tyle, że animowany. Przedstawiciele AMC ogłosili, że został już zamówiony serial animowany, który jest inspirowany tym serialem, a jego tytuł będzie brzmiał – „Slippin’ Jimmy”, który nawiązuje do przezwiska głównego bohatera serialu.
Poza oficjalnym potwierdzeniem zamówienia animowanego serialu nic więcej nie wiadomo. Nie ma szczegółów na temat tego, czy prace nad serialem się już zaczęły, ani tego kiedy odbędzie się jego premiera.