antonio banderas zagra w indiana jones 5

Antonio Banderas zagra w Indiana Jones 5

Choć prace nad filmem Indiana Jones 5 mogą przebiegać z pewnymi komplikacjami, nie zmienia to faktu, że co jakiś czas do sieci trafiają kolejne informacje na temat powstającego filmu. Tak samo jest właśnie w tym przypadku, gdzie wiadomo już, że w Indiana Jones 5 pojawi się Antonio Banderas. Tego aktora nie trzeba chyba nikomu przedstawiać i trzeba przyznać, że pomimo wieku, kolejny raz ma swoje 5 minut. Zagrał już w Niezniszczalnych, ostatnio można go było zobaczyć w filmie Bodyhuard i żona zawodowa, a teraz przyszła kolej na Indiana Jones 5.
Na ten moment nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieli się aktor, ale możemy być pewni, że będzie to charakterystyczna postać, nawet jeżeli pojawi się tylko w kilku scenach.

W przyszłości Antonio Banderas pojawi się także w filmie, który będzie jednocześnie adaptacją gry Uncharted gdzie oprócz niego zobaczymy także Toma Hollanda.
Dla przypomnienia napiszę jeszcze, że za kamerą Indiana Jones 5 nie zasiądzie już Steven Spielberg, a zastąpi go James Mangold, który w swoim dorobku ma nakręcenie filmu „Logan”. Premiera Infiana Jones 5 zapowiedziana jest na 29 lipca 2022 roku.