apex legend ze wsparciem dla uczciwych graczy

Apex Legends ze wsparciem dla uczciwych graczy

Wydawca: Electronic Arts Inc.
Producent: Respawn Entertainment
Data premiery: 4 luty 2019
Gatunek: FPS

Możliwe, że już niedługo Respawn Entertainment będzie wspierać graczy Apex Legends, którzy zostali dotknięci grą z oszustami. Każda gra, w której chodzi o rywalizację między graczami z pewnością prędzej czy później pojawią się oszuści chcący zepsuć radość z gry. Tak też stało się z grą Apex Legends, która także nie uniknęła tego przykrego napływu oszustów.
Dyrektor projektowy Apex Legends – Jason McCord podzielił się ze społecznością graczy krótką informacją dotyczącą tego jak planują walczyć z oszustami pojawiającymi się w ich grze.

A w zasadzie chodzi nie tyle o karanie oszustów, a nagradzanie graczy, którzy mieli to nieszczęście trafić na oszustów. Trwają prace nad rozwiązaniem, które pomoże nagradzać graczy na, których mecze wynik miał oszust. Może to polegać np. na odzyskanie punktów reputacji pod warunkiem, że w meczu rankingowym brał udział gracz ze wspomagaczami. Do gry może zostać wprowadzony także system, dzięki któremu każdy, kto zgłosi jakiegoś gracza za oszustwo, będzie miał podgląd pod to, czy zgłoszony gracz dostał bana czy też nie.
Trzymam kciuki za Respawn Entertainment, bo niestety wiem jak męczące i zniechęcające do gry może być trafienie na oszusta i każda walka, nawet z góry przegrana może okazać się owocna i wyznaczyć nowy kierunek, w jakim należy iść, aby w końcu wygrać tą nierówną walkę.