apex legends przebiło barierę 100 milionów graczy

Apex Legends przebiło barierę 100 milionów graczy

Wydawca: Electronic Arts Inc.
Producent: Respawn Entertainment
Data premiery: 4 luty 2019
Gatunek: FPS

W momencie gdy Respawn Entertainment prowadzi pracę nad nową mapą do Apex Legends przy okazji pochwalili się także, że gra właśnie przebiła barierę 100 milionów graczy.
O wszystkim można przeczytać na oficjalnym koncie na Twitterze, gdzie producent dziękuje społeczności za tak dobre przyjęcie tytułu oraz czas, jaki poświęcają oni grze. Podziękowania kierował także dla społeczności nagrywającej na różne platformy, bo to w głównej mierze dzięki nim gra osiągnęła taki sukces.
Aby zwiększyć zainteresowanie tytułem, Respawn Entertainment dodało, że dopiero rozpoczyna na poważnie wsparcie swojej gry i nowa mapa zwiastująca 9 sezon jest dopiero początkiem zmian, jakie zostaną wprowadzone do gry w najbliższym czasie.

Przy okazji przebicia bariery 100 milionów graczy, warto jest wspomnieć o tym, że gra zadebiutowała bez większej kampanii marketingowej, co tylko pokazuje, jak dobrą musi być skoro bez nachalnej reklamy, była w stanie osiągnąć taki sukces. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Apex Legends jest grą darmową. Pierwsze 50 milionów graczy gra zdobyła w zaledwie miesiąc od premiery, która odbyła się 4 lutego 2019 roku.
Na taki stan rzeczy i tak wielką popularność wpłynęła także wiadomość o możliwej implementacji do gry pewnych elementów związanych z grą Titanfall. Możliwe, że w przyszłości do Apex Legends zawitają także Tytani, czyli mechy znane właśnie z Titanfall. Nie wiem jak Wy, ale ja trzymam kciuki, żeby tak się stało, bo to może dać zielone światło do powstania Titanfall 3.