assassin’s creed valhalla – wrath of druids opoznione

Assassin’s Creed Valhalla – Wrath of the Druids opóźnione!

Wydawca: Ubisoft
Producent: Ubisoft
Data premiery: 13 maja 2021
Gatunek: FPP

Niestety nie lubię takich informacji na chwilę przed oficjalnym debiutem gry. Choć do premiery pełnoprawnego DLC do najnowszego Assassin’s Creed pozostało nieco ponad dwa tygodnie (29 kwietnia 2021 roku), to właśnie dzisiaj Ubisoft ogłosił, że rozszerzenie zaliczy opóźnienie.
Ze względu na chęć większego dopieszczenia Assassin’s Creed Valhalla – Wrath of the Druids gra ukaże się z dwutygodniowym opóźnieniem.
Premiera dodatku została przełożona dokładnie na 13 maja 2021 roku i jeszcze przed premierą producent planuje wydać specjalny artykuł, który będzie zawierał wszystkie informacje na temat zmian, jakie trafią do gry wraz z dodatkiem.

Dwutygodniowe przesunięcie premiery gry pozwoli zespołowi pracującemu nad grą, spokojnie zająć się wszystkimi elementami, które mają trafić do gry. Żeby mieć oko na wszystkie aktualne informacje związane z Assassin’s Creed Valhalla – Wrath of the Druids warto jest śledzić oficjalny profil Ubisoftu w mediach społecznościowych, bo to właśnie tam będą na bieżąco pojawiać się informacje dotyczące tego DLC.
Nadchodzący dodatek będzie można zakupić osobno lub wykupić przepustkę sezonową, uprawniającą także do drugiego dużego DLC, jakie ma pojawić się w tym roku – Assassin’s Creed Valhalla – The Siege of Paris. Każdy posiadacz edycji Assassin’s Creed Valhalla Gold oraz Assassin’s Creed Valhalla Ultimate nie musi martwić się o dostęp do dodatku, ponieważ były one wliczone w cenę danej edycji.
Niestety na zwiedzanie Irlandii będziemy musieli poczekać do maja. Każdy, kto nie poznał jeszcze historii z podstawowej wersji gry ma jeszcze cały miesiąc na nadrobienie zaległości przed pojawieniem się dodatku.