back 4 blood w pazdzierniku

Back 4 Blood w październiku

Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
Producent: Turtle Rock Studios
Data premiery: 12 października 2021
Gatunek: FPS

Mam wrażenie, że po tym jak wielka fala hejtu wylała się na CD Projekt RED po premierze Cyberpunk 2077, teraz każdy deweloper boi się wypuścić niedopracowany projekt.
Takie zamieszanie ma oczywiście swoje mocne strony, zwłaszcza dla nas – graczy. Teraz każdy deweloper, chcąc wydać półprodukt zastanowi się nad tym kilka razy. Taki właśnie los spotkał tytuł Back 4 Blood, który miał zadebiutować już w czerwcu tego roku. Niestety przez chęć dopracowania gry i nadania jej ostatecznych szlifów, przedstawiciele z Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosili, że premiera Back 4 Blood zostanie przesunięta na 12 października 2021 roku.

Back 4 Blood jest kooperacyjnym FPS-em od twórców serii Left 4 Dead. Tutaj też będziemy zmieszeni wybijać setki zombie, które do niedawna były jeszcze ludźmi, ale na skutek nieznanego wirusa przeobrazili się w bezmyślne stwory. Jeżeli ktoś nie jest fanem kooperacji, to będzie mógł skorzystać z trybu dla pojedynczego gracza, w którym pod swoje skrzydła otrzyma drużynę kierowaną przez AI. Do gry został zaimplementowany także tryb PvP, który pozwoli nam na starcia z innymi graczami.
Back 4 Blood jest pozycją obowiązkową dla każdego fana klimatów apokalipsy, śmiertelnych wirusów i ubijania zombie. Trzymajcie kciuki, żeby gra nie zaliczyła kolejnej obsuwy i ukazała się już tego 12 października.