battlefield 6 z darmowym trybem

Battlefield 6 z darmowym trybem?

Wydawca: Electronic Arts Inc.
Producent: EA DICE
Data premiery: 2021
Gatunek: FPS

Do premiery Battlefield 6 pozostało jeszcze trochę czasu. Ba…jeszcze nie pojawiła się nawet oficjalna prezentacja (o której pisałem tutaj), a w sieci pojawia się coraz więcej informacji i newsów związanych z tytułem.
Tak też jest w tym przypadku. Za sprawą jednego Youtubera (Lossy) światło dzienne ujrzała ankieta dotycząca Battlefield 6, którą po społeczności graczy Battlefield rozesłało EA oraz DICE w celu zbadania rynku i sprawdzeniu czego oczekują gracze po nadchodzącej produkcji.

Większość pytań dotyczyła zamkniętych pytań, na które wystarczyło zaznaczyć odpowiedź „TAK/NIE”, ale pojawiły się także pytania otwarte z prośbą o opinie na temat określonych elementów gry. Cztery pytania z ankiety dotyczyły:

– darmowego trybu gry – coś w stylu Call of Duty: Warzone,
– aktualizacji map, zmieniających ich elementy oraz komponenty,
– przepustki bojowej (która udostępni odblokowanie zawartości kosmetycznej do gry dzięki systemowi progresji),
– wprowadzenie sytemu gildii i/oraz klanów

Największą nowością wśród zmian, jakie mogą pojawić się po tej ankiecie, jest darmowy tryb gry, który może okazać się największa konkurencją dla Call of Duty: Warzone.
Biorąc pod uwagę fakt, że produkcja jest pewnie w zaawansowanym stadium rozwoju, przesłana ankieta ma na celu zbadanie rynku, ponieważ EA i DICE mają już pewnie określone plany związane z produkcją i możliwe, że pojawiające się w ankiecie pytania mogą dotyczyć zawartości dodatkowej, jaka będzie dodawana do gry. Więcej szczegółów dowiemy się pewnie bliżej prezentacji gry.