bill murray wroci jako pogromca duchow

Bill Murray wróci jako Pogromca Duchów

Reżyser: Jason Reitman
Scenariusz: Gil Kenan / Jason Reitman
Data premiery: 11 listopada 2021
Gatunek: Komedia / Sci-Fi

Po ostatniej sromotnej kasowej porażce filmu o pogromczyniach duchów, aż dziwne, że ktoś zdecydował się na dalsze brnięcie w tą serię. Na szczęście wszystkie znaki wskazują na to, że film Pogromcy Duchów: Dziedzictwo (tutaj tłumacze znowu stanęli na wysokości zadania, bo oryginalny tytuł filmu, to Ghostbusters: Afterlife, skąd się więc wzięło u nich to Dziedzictwo to nie wiem), nie pójdzie w ślady pogromczyń duchów i faktycznie obroni dziedzictwo dwóch pierwszych odsłon.
Właśnie swój udział w filmie potwierdził Bill Murray, którego mogliśmy oglądać w dwóch pierwszych filmach. Jednocześnie aktor potwierdził, że klimat filmu będzie utrzymany w tym samym tonie co pierwsza odsłona serii. Nic dziwnego skoro za scenariusz odpowiadają te same osoby.

Sam film Ghostbusters: Afterlife opowiada historię dwójki dzieci, które odkrywają, że są związane w pewien sposób związane z historią opowiedzianą w pierwszej i drugiej odsłonie serii.

Obsada filmu Ghostbusters: Afterlife

Na ekranie zobaczymy także innych aktorów znanych z pierwszych części. W filmie pojawią się takie osoby jak:

– Dan Aykroyd jako Dr Raymond Stantz,
– Bill Murray jako Dr Peter Venkman,
– Ernie Hudson jako Dr Winston Zeddemore.
– Sigourney Weaver jako Dana Barrett,
– Paul Rudd jako Pan Grooberson,
– Annie Potts jako Janine Melnitz,

I kilka całkiem nowych twarzy. Do premiery filmy zostało jeszcze trochę czasu, bo zapowiedziano ją na 11 listopada 2021 i mam nadzieję, że zostanie ona dotrzymana i nie pokrzyżuje jej „koronka”, bo z pewnością jest na co czekać.