brewmaster - symulator ważenia piwa nadejdzie w przyszłym roku

Brewmaster – symulator ważenia piwa nadejdzie w przyszłym roku

Wydawca: Sold Out
Producent: Auroch Digital
Data premiery: 2022
Gatunek: Symulator

Nie wiem, czy jeszcze jest jakaś gra, która byłaby w stanie mnie zdziwić. Tym bardziej jeżeli mówimy o grach z gatunku symulacji. Po symulatorach kozy, kanapki chleba, pszczoły, kamienia itp. teraz przyszła kolej na produkcję przeznaczoną dla graczy pełnoletnich i nie, nie mówię tutaj o symulatorze porno, tylko o symulatorze warzenia piwa.
Trzymam kciuki za to, żeby był to faktyczny symulator przedstawiający faktyczny proces ważenia piwa i jak, to się odbywa krok po kroku, a nie jak miało to miejsce w przypadku symulatora kozy, która jeździła autem, robiła triki deskorolką, używała broni palnej itp.
Zgodnie z zapewnieniami twórców gra ma oferować dokładny przebieg warzenia piwa, więc każdy chętny gracz, który sięgnie po tytuł Brewmaster będzie w stanie prześledzić cały ten proces i może połknie bakcyla i sam zechce, w domowym zaciszu ważyć złoty trunek.

Póki co gra jest na wczesnym etapie produkcji, ale już wiadomo, że trafi ona na platformy PC, Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.
Ciekaw jestem też formy rozgrywki, jaką będzie oferował ten tytuł – czy będzie to po prostu film instruktażowy, czy gracz będzie w czasie rzeczywistym musiał wykonywać określone czynności? Tego dowiemy się bliżej premiery gry, a ta zapowiedziana jest na bliżej nieokreślony 2022 rok. Gra na PC pojawi się na platformie Steam, gdzie już można zapoznać się z informacjami na temat gry.