brian oconner moze wrocic do szybkich i wscieklych

Brian O’Conner może wrócić do Szybkich i Wściekłych

Ile to ja już się napisałem o tych wściekle szybkich. Praktycznie przez ostatnie tygodnie nie można było się opędzić od trailerów, zajawek, zwiastunów najnowszej odsłony niekończącej się serii. Tym razem przychodzę do Was z kolejnym newsem dotyczącym serii Szybcy i Wściekli, jak się bowiem okazuje, reżyser ostatnich odsłon Justin Lin nie wyklucza powrotu Briana O’Connera w ostatnich dwóch odsłonach serii. W jego postać wcielał się tragicznie zmarły Paul Walker, który zginął w wypadku samochodowym (ironic). W siódmej części wykorzystano trochę materiałów z jego udziałem, natomiast resztę trzeba było dorobić z wykorzystaniem technologii CGI.

Tą samą technologię będzie można wykorzystać przy tworzeniu kolejnych dwóch odsłon serii, a skoro już reżyser o tym wspomina, to możemy być niemal pewni, że na ekranie zobaczymy jeszcze Briana. Nie wiadomo, na jak długo miałby się on pojawić i jaką rolę odegrać, bo raczej wątpię, aby producenci zdecydowali się na dużą ilość minut na ekranie, biorąc pod uwagę cenę wykorzystania tej technologii.
Reżyser już kontaktował się w sprawie powrotu Briana z firmą Cine POP do dwóch ostatnich odsłon serii i doszli do porozumienia, że bez problemu da się to osiągnąć, wykorzystując technologię CGI.
Nie zdziwię się, jak seria dostanie kolejną serię spin-off z Brianem O’connerem albo kolejnym pomysłem na spieniężenie marki będzie serial animowany.