brzrkr dostanie film i serial od Netflixa

BRZRKR dostanie film i serial od Netflixa!

Netflix nie zwalnia tempa i właśnie ujawnił, że wyprodukuje film oraz serial animowany na podstawie komiksu Keanu Reevesa BRZRKR.
Żeby nie było, autorem komiksu nie jest tylko i wyłącznie wspomniany wyżej John…wróć…Keanu Reeves. Oprócz niego w pracach nad komiksem brali udział także: Bill Crabtree, Clem Robins, Matt Kindt, Rafael Grampá oraz Ron Garney.
Wiadomo jest, że w główną rolę bohatera komiksu wcieli się sam Keanu natomiast w serialu użyczy swojego głosu, także głównemu bohaterowi.

Komiks zadebiutował 3 marca 2021 roku (na razie tylko za oceanem) i opowiada on o losach wojownika imieniem „B” (czy tylko ja mam skojarzenia z „V”?). B nie wie nic o swoim pochodzeniu więc w zamian za te informacje, zgodził się wykonać niewykonalne zlecenie od rządu USA. Jak dla mnie trochę oklepany temat (zdecydowanie bardziej wolę komiksy z Lobo), ale co kto lubi. Komiks doczeka się 12 numerów, a pierwszą produkcją, jaka ujrzy światło dzienne, będzie film aktorski. Nieco później na platformę Netflix trafi serial animowany. Niestety nie podano nawet przybliżonej daty premiery, więc pewnie przyjdzie nam jeszcze trochę na to poczekać, co jest idealnym momentem, aby zdobyć komiks i zaznajomić się z jego fabułą.