call of duty warzone otrzyma w tym roku nowa mapa

Call of Duty: Warzone otrzyma w tym roku nową mapę

Wydawca: Activision Blizzard
Producent: Raven Software
Data premiery: 10 marca 2020
Gatunek: FPS

Przy okazji zapowiedzi najnowszej odsłony serii Call of Duty, czyli gry Call of Duty: Vanguard światło dzienne ujrzała również informacja dotycząca nowej mapy, która ma trafić jeszcze w tym roku do Call of Duty: Warzone.
Fani liczą na to, że będzie to dużo większa mapa od tej, którą otrzymali ostatnio – Verdansk 1984 i chyba ich prośby zostaną spełnione, bowiem deweloperzy już zapowiedzieli, że nie będzie to kolejna przeróbka mapy Verdansk tylko zupełnie nowy obszar, który będzie można ogrywać.

Oprócz tego wiadomo również, że gra ma być jedną z największych map dostępnych w całej dotychczasowej serii Call of Duty i ma nawiązywać do najnowszej odsłony serii, czyli Vanguard. Po tej informacji można się spodziewać, że nowa mapa będzie utrzymana w klimatach drugiej wojny światowej.
I w zasadzie na ten moment to wszystko, co twórcy ujawnili na temat nadchodzącej mapy. A i przy okazji Activision poinformowało, że nowa mapa może trafić do gry już 5 listopada, czyli dokładnie w tym samym dniu, na który zaplanowana została premiera Call of Duty: Vanguard.