call of duty warzone z trybem obserwatora tpp

Call of Duty Warzone z trybem obserwatora TPP

Wydawca: Activision Blizzard
Producent: Raven Software
Data premiery: 10 marca 2020
Gatunek: FPS

Jeżeli jeszcze nie wiecie jakby to było gdyby Call of Duty Warzone posiadało widok z perspektywy trzeciej osoby, to teraz będziecie się mogli o tym pośrednio przekonać.
Raven Software dodał do swojej produkcji tryb obserwatora właśnie z perspektywy TPP.
Dzięki zwiększonemu polu widzenia będziemy mogli ocenić czy jakiś gracz biorący udział w rozgrywce nie oszukuje.
Po tym jak zostaniemy przez kogoś wyeliminowani będziemy mogli obserwować akcję takiego gracza w trzeciej osobie, aby sprawdzić, czy nie padłeś ofiarą oszustwa.
Kamera oczywiście nie będzie „przyspawana” do tego gracza i będziemy mieli możliwość swobodnego obracania ją, aby sprawdzić i prześledzić daną akcję z każdej strony.

Aby uniknąć oszustw, jakie mogłyby wyniknąć z możliwości obserwacji przeciwników po naszym zabiciu Raven Software zablokowało możliwość obserwacji innych graczy na mapie, więc tryb obserwacji z perspektywy TPP będzie dotyczył tylko tego gracza, który nas wyeliminował. Inni gracze będą niewidoczni.
Wielu graczy myślało, że opcja podglądu z perspektywy trzeciej odsłony, to błąd jaki się wdarł przy okazji zbliżającego się drugiego sezonu do gry, zwłaszcza że nie pojawiła się żadna oficjalna informacja na ten temat ze strony producenta gry, ale z pewnością raczej nie jest to żaden błąd i ta opcja zawita do gry już na stałe.