cipher z szybkich i wscieklych dostanie wlasny film

Cipher z Szybkich i Wściekłych dostanie własny film.

Seria Szybcy i Wściekli była fajna do 4 max. 5 części. Później z filmu zrobiono takie kino sience fiction, że do dzisiaj się dziwię, że nie ma jeszcze żadnej współpracy między tą serią, a Avengersami. Mało tego – przez ostatnie 2 części zacząłem się zastanawiać, czy przypadkiem „rodzina” nie poradziłaby sobie w starciu z Avengersami. Co tam Thor – bóg piorunów, jeżeli w swoim arsenale ma się muscle cara z nitro na pokładzie i magiczne samoloty z magnesem. Wystarczy napić się trochę piwka – tylko Corona (osobiście uważam, to piwo za niemiłosiernego szczocha).
No ale dobra, bo to nie o tym miało być. Do kin weszła 9 część filmu Szybcy i Wściekli, a jeszcze przed oficjalną premierą aktorzy zaczęli mówić o tym, co będzie działo się w 10 i 11 części filmu. Teraz okazuje się, że swój własny film otrzyma Cipher, w którą w 8 części wścielała się Charlize Theron. Plany odnośnie filmu zdradziła sama aktorka, twierdząc że scenariusz jest już w trakcie tworzenia. Ma to być też pierwszy spin-off opowiadający o losach żeńskiej bohaterki z uniwersum szybkich i wściekłych.

Jak tak dalej pójdzie, to doczekamy się spin-offu Suki z drugiej części szybkich i wściekłych, pani przechodzącej na pasach w pierwszej części filmu, bo czemu nie? Jak rozmieniać się na drobne, to na całego. Póki co mowa o jednym filmie, ale pewnie jeżeli film dobrze sobie poradzi w kinach, to będzie kolejna seria. W planach jest jeszcze kolejna odsłona spin-offu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, który pewnie wejdzie do kina po zakończeniu sagi głównego cyklu.
Seria Szybcy i wściekli już dawno została oderwana od rzeczywistości. Teraz bliżej jej do Gwiezdnych Wojen w kolejnym aspekcie, czyli tworzeniu spin-offów dla każdej postaci, jaką widać na ekranie. No cóż, niestety niektórzy nie wiedzą kiedy zejść ze sceny z godnością i później wygląda to jak wygląda. Czekajmy z niecierpliwością na kolejne odsłony serii np. Szybcy i wściekli: Geriatria.