company of heroes 3 ukaze sie w 2022 roku

Company of Heroes 3 ukaże się w 2022 roku!

Wydawca: SEGA
Producent: Relic Entertainment
Data premiery: 2022
Gatunek: Strategiczna

Świetne wieści nadciągają ze studia Relic Entertainment, które właśnie podzieliło się informacją dotyczącą kontynuacji gry Company of Heroes. Jest to nie lada gratka dla fanów serii, bowiem według najnowszych rewelacji Company of Heroes 3 ukaże się już w przyszłym roku.
Dlaczego potwierdzenie premiery gry jest tak dobrą wiadomością? Ano dlatego, że od momentu debiutu drugiej odsłony minęło już 8 lat, więc sami przyznacie, że każdy fan serii może być nieco zniecierpliwiony. Całe szczęście ich cierpliwe czekanie w końcu zostało wynagrodzone. Akcja gry będzie rozgrywać się podczas drugiej wojny światowej, a miejsca jakie odwiedzimy, będą najbardziej różnorodne z całej serii (według zapewnień twórców).
Nowością w grze ma być przycisk aktywnej pauzy, który pozwoli nam zaplanować wszystkie swoje ruchy bez żadnej presji (dla niektórych może to być minus, ale nikt nie zmusza nikogo do korzystania z tego przycisku).

Kolejna dobra informacja może dotyczyć tych najbardziej zniecierpliwionych graczy, bo już mogą rejestrować się na stronie Relic Entertainment i połączyć konta z usługą Steam, aby móc ogrywać wersję alfa gry.