cs go operacja broken fang dostępna dla wszystkich

CS: GO Operacja Broken Fang dostępna dla wszystkich

Wydawca: Valve Corporation
Producent: Valve Software
Data premiery: 21 sierpnia 2012
Gatunek: FPS

Najnowsza operacja do CS: GO, czyli Operacja Broken Fang wkrótce się skończy. Dokładna data zakończenia operacji to 30 kwietnia 2021 roku. Zanim jednak do tego dojdzie, Valve za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiło, że tryb Broken Fang Premier został udostępniony dla wszystkich graczy w ramach dzisiejszej aktualizacji.
Co oznacza to dla graczy, którzy wcześniej nie posiadali przepustki premium? Od dziś każdy gracz uzyska dostęp do wcześniej ekskluzywnych funkcji, które wcześniej zarezerwowane były tylko dla posiadaczy operacji. Dostęp jest oczywiście ograniczony czasowo do końca trwania operacji.

Broken Fang Premier wprawdził fazę wybierania / banowania na początku meczu turniejowego na początku rywalizacji. Gracz będą mogli także przetestować swoje umiejętności w całej puli map Active Duty.
Gracze posiadający przepustkę Broken Fang moją czas do końca kwietnia, aby ukończyć wszystkie misje operacji, zebrać gwiazdki i odebrać nagrody w sklepie operacyjnym. Jeżeli chodzi o posiadaczy przepustki Broken Fang będą dobierani z posiadaczami konta Prime. Czy przez ostatni miesiąc trwania operacji czeka nas nowy wysyp oszustów? Tego nie wiadomo, ale na pewno warto skorzystać z możliwości ogrania operacji przez ostatni miesiąc jej trwania.