cyberpunk 2077 otrzyma najwieksza latke do tej pory

Cyberpunk 2077 otrzyma największą łatkę do tej pory!

Wydawca: CD Projekt RED
Producent: CD Projekt RED
Data premiery: 10 grudnia 2020
Gatunek: FPP

Choć o Cyberpunk 2077 powiedziano już chyba wszystko, to CD Projekt RED nadal brnie w pakowanie gówna w ładny papierek. Już niedługo do gry ma trafić największa aktualizacja do gry, która naprawia…w zasadzie, to dokładnie nie wiadomo co poprawia i naprawia, ale ma to być największa aktualizacja do tej pory, która wniesie do gry wiele nowości…ale też nie wiadomo co to będą za nowości.
Skoro CD Projekt RED uznaje jako sukces przywrócenie tego „dzieła” do sklepu Sony, to chyba nie ma o czym mówić. Samo Sony odradza zakup gry wszystkim zainteresowanym posiadaczom Playstation 4. Z jednej strony trochę przykro się patrzy na takie upodlenie ze strony CD Projekt, robiąc wielkie wydarzenie z wydania łatki do gry. Jak tak dalej pójdzie, to zaczną robić kampanie marketingowe dla wszystkich kolejnych łatek, tak jakby miała to być nowa odsłona gry. Z drugiej strony w ogóle mi ich nie szkoda, bo na wszystko zapracowali sami i nawet jeżeli taka firma miałaby zniknąć z planszy, to…dobrze. Wiem, że dla niektórych takie podejście może wydawać się nieco kontrowersyjne, ale z pewnością byłaby to nauczka dla wszystkich innych.

Widząc aktualny stan Cyberpunka 2077, po tylu łatkach, aktualizacjach i nowościach, nadal źle się na niego i technicznie dużo się nie zmienia. Co z tego, że graficznie tragedii może nie być, ale technicznie tej gry nie da się naprawić bez jej całkowitego zaorania. Może w ciągu najbliższych 5-10 lat uda się ją doprowadzić do w miarę satysfakcjonującego działania, gdy uporają się już z AI, bugami, glitchami, fizyką i innymi mniej lub bardziej irytującymi szczegółami. Czekacie jeszcze na aktualizacje do tej gry?