czarna pantera przemowi glosem kratosa

Czarna Pantera przemówi głosem Kratosa

Wydawca: Square-Enix
Producent: Eidos Montreal
Data premiery: 04 września 2020
Gatunek: TPP

Po tym jak świat obiegła smutna informacja na temat śmierci Chadwicka Bosemana w sierpniu zeszłego roku, pod znakiem zapytania stanęło tworzenie dodatku do gry Marvel’s Avengers opowiadającego o losach Czarnej Pantery. Teraz sytuacja stała się bardziej klarowna, bo okazuje się, że studio odpowiedzialne za grę znalazło już aktora, który użyczy swojego głosu Czarnej Panterze.
Wybór padł na Christophera Judge’a – dla mniej wtajemniczonych jest to aktor, którego możemy usłyszeć w roli Kratosa z serii God of War.
Sam dodatek do gry Marvel’s Avengers, zatytułowany Black Panther: War for Wakanda ma ukazać się w 2021 roku (dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona) a historia, którą opowie czasowo ma dorównywać tej znanej z podstawowej wersji gry.

Tak samo jak miało to miejsce w podstawowej wersji gry, dodatek także pozwoli na granie w kooperacji, a do naszej drużyny będzie mogła składać się z maksymalnie czterech graczy. Gra w kooperacji będzie wymagała przemyślanego doboru bohaterów, aby mogli oni wykorzystać swoje specjalne zdolności w najbardziej odpowiedni sposób.