czasami warto robic mody

Czasami warto robić mody

Ten przykład to idealne potwierdzenie tego, że warto czasami się poświęcić i zrobić coś z pasją, tak po prostu bezinteresownie. Podczas tegorocznych targów E3 okazało się, że jedną z najlepszych zapowiedzi była ta, poświęcona Fallout: London. Pewnie zastanawiacie się co w tym dziwnego. Już tłumacze. Targi E3 to do niedawna jedna z największych imprez poświęcona grom komputerowym. Prezentowane na niej były największe tytuły, których premiera zbliżała się wielkimi krokami lub stanowiła jeszcze pieśń przyszłości. Nie ulega jednak wątpliwości, że prezentowane na targach E3 były pierwszą ligą gamedevu.
Więc dla mnie wielkim zaskoczeniem było to, że prezentacja Fallout: London została okrzyknięta najlepszą zapowiedzią targów…bo mówimy tu o modzie do Fallout 4.

Mod Fallout: London zamienia amerykańskie wybrzeże na Anglię, a dokładniej rzecz biorąc na Londyn. Póki co nie wiadomo czy mod spełni oczekiwania fanów, ale wiadomo już, że główna scenarzystka moda Stephanie Zachariadis po prezentacji została zatrudniona przez Bethesdę. Można powiedzieć, że jej „american dream” właśnie się ziścił bowiem jej największym osiągnięciem było napisanie scenariusza do fanowskiego moda, także do Fallouta tyle, że tym razem mowa o Fallout: Miami. Póki co nie wiadomo jeszcze, do jakiego projektu trafi Stephanie, ale z pewnością prędzej czy później zobaczymy jej wkład w najnowsze odsłony gier przygotowywanych przez Bethesdę.