czy american pie 5 powstanie

Czy American Pie 5 powstanie?

Wszyscy fani oryginalnej serii filmów American Pie powinni zacząć już zacierać ręce, ponieważ podczas jednego z ostatnich wywiadów Tara Reid potwierdziła, że widziała już scenariusz do piątek odsłony filmu opowiadającego o losach Stiflera i reszty ekipy. Według jej zapewnień scenariusz jest naprawdę dobry, ale ile w tym prawdy będziemy mogli przekonać się w momencie, gdy film zadebiutuje na ekranach kin.
Nie wiadomo też, czego dokładnie miałaby dotyczyć kontynuacja filmu, którego ostatnią pełnoprawną częścią był Zjazd Absolwentów, gdzie widać było, że każdy z bohaterów posiada już swoją rodzinę i/lub karierę, w mniejszym, albo większym stopniu powiodło mu się w życiu.

Plotki mówią, że American Pie 5 mogłoby opowiadać historię dzieci głównych bohaterów znanych z oryginalnej serii, ale to jednak nie byłoby już takie szalone i warte uwagi. Gdyby faktycznie na tym skupiała się akcja filmu, to ja uznałbym to za spin-off serii, a nie pełnoprawną kontynuację filmu, którego historia rozpoczęła się ponad 20 lat temu (pierwszy film zadebiutował w 1999 roku).
Póki co nie wiadomo nic na temat tej produkcji poza wzmianką Tary Reid, więc na szczegóły przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.