czy powstaje spin-off serii transformers

Czy powstaje spin-off serii Transformers?

Pytanie zadane w tytule strony jest pytaniem czysto teoretycznym. Nikt o zdrowych zmysłach, mający prawa do marki Transformers nie zaprzestałby produkowania kolejnych odsłon serii.
Tym razem pojawiły się informacje o trwających pracach nad kolejnym filmem z Autobotami i Decepticonami. Film nie będzie powiązany z serią tworzoną przez Michaela Baya, więc można powiedzieć, że będzie to spin-off serii.
Wytwórnia Paramount, posiadająca prawa do marki pracuje równolegle jeszcze nad pełnoprawną kontynuacją serii.

Za stworzenie scenariusza do spin-offu będzie odpowiedzialny Marco Ramirez, a za kamerą stanie Manuel Soto. Więcej informacji na temat produkcji na ten moment nie ma, ale z pewnością każdy fan Transformersów poczuł ulgę, wiedząc że trwają prace nad dwoma filmami.
Ostatni pełnoprawny film z serii o Transformersach, w reżyserii Michaela Baya to Transformers 5: Ostatni Rycerz, którego premiera odbyła się w 2017 roku. W międzyczasie pojawiły się różne mniejsze projekty związane z serią, ale z pewnością każdy fan czeka na jakieś większe produkcje. Z pewnością na więcej informacji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, więc można to uznać za dobry trening swojej cierpliwości. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że postaram się na bieżąco informować o każdym newsie związanym z produkcją.