czy quentin tarantino nakreci kill bill 3

Czy Quentin Tarantino nakręci Kill Bill 3?

Quentin Tarantino jest jednym z tych reżyserów, którego można uwielbiać albo nienawidzić. Każdy, nawet średnio obeznany z jego filmami z pewnością słyszał o jednym z jego filmów Kill Bill. Do stworzenia tego dzieła zainspirowała go Uma Thurman, która byłe jego muzą, co zresztą sam wielokrotnie podkreślał. Akurat mi ten film (obie części) nie przypadł do gustu. Teraz pojawiła się informacja odnośnie ostatniego filmu, jaki mógłby nakręcić reżyser. Dlaczego ostatniego? Quentin Tarantino sam kiedyś przyznał, że w swojej karierze planuje nakręcić 10 filmów i później udać się na zasłużoną emeryturę. Obecnie reżyser pracuje na planie swojego 9 filmu, więc okres emerytury zbliża się wielkimi krokami, a nadal nie wiadomo, co mogłoby być jego pożegnalnym dziełem.

I właśnie w tym miejscu może rodzić się odpowiedź na to pytanie: być może pożegnaniem będzie nakręcenie Kill Bill 3, czego sam Quentin nie wyklucza, ale tylko pod pewnymi warunkami. Jednym z najważniejszych jest obsada, w której reżyser ponownie widziałby Umę Thurman, a oprócz niej chciałby obsadzić także jej córkę – Mayę Hawke.
Kill Bill doczekała się dwóch części tylko dlatego, że jako jeden film był za długi. Pierwotnie kręcono wszystko jako jeden film, ale materiału uzbierało się na ponad 4 godziny, więc reżyser został zmuszony do podzielenia swojego dzieła.
Quentin Tarantino uważa pomysł obsadzenia matki i córki w jednym filmie jako bardzo interesujący i z pewnością wart rozważenia, jednak nie zadeklarował się co do jego realizacji, więc Kill Bill 3 nadal pozostaje w sferze domysłów i spekulacji.