czy slipstream to nazwa kodowa najnowszego call of duty

Czy Slipstream to nazwa kodowa najnowszego Call of Duty?

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o najnowszej odsłonie Battlefielda od EA, ale nastała cisza w kwestii kolejnej odsłony Call of Duty. Poza jakimiś dodatkami i walką z oszustami w Call of Duty: Warzone, na temat najnowszej odsłony jest nadal cisza. Jest to o tyle ciekawe, że w tym okresie, w poprzednich latach, panowała już wojna między zwolennikami Battlefielda i fanami Call of Duty o to, która gra jest lepsza, opierając się na zwiastunach.
I taki stan rzeczy utrzymywał się do dzisiaj, bo właśnie pojawiła się informacja o tym, że w usłudze Battle.net pojawiła się tajemnicza pozycja o nazwie „Slipstream”, która może być kryptonimem dla najnowszej odsłony Call of Duty.
Taką informacją podzielił się Helby, który jest właścicielem witryny BlizzTrack, która monitoruje zasoby, jakie przewijają się przez klienta Blizzarda. I to właśnie w tych zasobach odkryto logo Slipstream, które pojawiło się w zasobach Call of Duty 2021. Slipstream to nie jedyny kryptonim tego tajemniczego projektu, ponieważ w kodzie przewija się on także pod nazwą „Fore” i z udostępnionych informacji wynika, że gra przed oficjalną premierą otrzyma także wersję alfa do ogrywania przez fanów.

Wcześniejsze przecieki mówiły o tym, że akcja najnowszego Call of Duty ma rozgrywać się w czasach drugiej wojny światowej i tak prawdopodobnie będzie. Studiem odpowiedzialnym za projekt ponownie będzie SledgeHammer Games.
Jednak do momentu oficjalnego ogłoszenia tytułu wszystkie te informacje należy brać z przymrużeniem oka i traktować je jako plotki, a nie sprawdzone informacje. Myślę, że już tylko kwestią czasu jest oficjalne ogłoszenie i zaprezentowanie najnowszej odsłony Call of Duty.