czy tobey maguire pojawi się w najnowszym filmie spider-man

Czy Tobey Maguire pojawi się w najnowszym filmie Spider-man?

Reżyser: Jon Watts
Scenariusz: Chris McKenna / Erik Sommers
Data premiery: 17 grudnia 2021
Gatunek: Akcja / Sci-Fi

Niedawno dowiedzieliśmy się, że zdjęcia do filmu Spider-Man: No Way Home zostały zakończone, a kolejne coraz ciekawsze doniesienia napływają w związku z nadchodzącą premierą filmu.
Tym razem wygadał się jeden z aktorów dubbingowych Marvela, któremu wymsknęło się, że na ekranie będziemy mogli zobaczyć Tobey Maguire, który wcielił się w rolę Człowieka pająka w pierwszej trylogii. Jak na razie, jest to najpewniejsze źródło potwierdzające jego obecność w No Way Home i zarazem wyciek jednego z największych sekretów Marvela związanego z najnowszą produkcją.

Możliwe więc, że Peter Parker grany przez Tobey Maguire także pojawi się na ekranie, ale taki wyciek z pewnością zepsuje niespodziankę, jaką Marvel szykował dla wszystkich fanów pierwszej trylogii. Na razie studio dementuje wszystkie te doniesienia, podając do wiadomości, że aktor dubbingujący postać nie miał wglądu do informacji mówiących o tym, kto pojawi się w najnowszym filmie, ale ewidentnie coś jest na rzeczy. Takie rozwiązanie z pewnością jest możliwe, zwłaszcza że film, może rozgrywać się na różnych płaszczyznach czasowych, co zostało wyjaśnione w filmie Doktor Strange z 2016 roku. Do premiery Spider-Man: No Way Home pozostało jeszcze trochę czasu i z pewnością do grudnia będziemy świadkami jeszcze wielu przecieków.