deathloop zalicza spore opoznienie

Deathloop zalicza spore opóźnienie

Wydawca: Bethesda Softworks
Producent: Arkane Studios
Data premiery: 14 września 2021
Gatunek: FPS

Po raz kolejny pandemia daje o sobie znać w najbardziej oczywisty sposób. Na lekko ponad miesiąc przed oficjalną premierą gry Deathloop, która pierwotnie była planowana na 21 maja właśnie twórcy – Arkane Studios ogłosiło, że gra zaliczy kilkumiesięczne opóźnienie.
Jako główny powód obsuwy twórcy podali chęć dopracowania tytułu, ale gdzieś tam od zaplecza pewnie jest to spowodowane trybem pracy, jaki wymusiła epidemia.
Z jednej strony chęć dopracowania tytułu jest jak najbardziej na miejscu, żeby nie wypuszczać na rynek gry, która zbierze negatywne oceny, ale z drugiej strony szkoda, że informacja o opóźnieniu jest podawana na moment przed oficjalną premierą.
O ile część graczy jest wyrozumiałych i będzie cierpliwie czekać na premierę, tak druga część może poczuć się oszukana i sfrustrowana odwołaniem premiery miesiąc przed debiutem.
Trzymajmy kciuki, żeby twórcy doprowadzili grę do takiego stanu, z którego sami będą zadowoleni, i kolejna zadeklarowana wrześniowa (14 września 2021 roku) data premiery nie będzie zagrożona kolejnym przełożeniem.