demo resident evil village juz w przyszlym tygodniu

Demo Resident Evil: Village już w przyszłym tygodniu

Wydawca: Capcom
Producent: Capcom
Data premiery: 7 maja 2021
Gatunek: Survival Horror

Pod koniec marca (Demo Resident Evil Village już wkrótce!) pisałem, że jeszcze przed oficjalną premierą, gra otrzyma wersję demonstracyjną, która w przeciwieństwie do pierwszego dema, skupione będzie na walce.
Właśnie moje słowa znalazły swoje potwierdzenia i Capcom ogłosił, że już w przyszłym tygodniu podczas wydarzenia Resident Evil Showcase zostanie zaprezentowane długo wyczekiwane demo.
Czego jeszcze możemy spodziewać się po Resident Evil Showcase? Od razu powiem, że dokładna data prezentacji to 15 kwietnia 2021 roku, czyli już w czwartek dokładnie za tydzień.

Można więc powiedzieć, że Capcom dotrzymał słowa, mówiąc że demo z rozgrywki i poświęcone walce zostanie udostępnione na wiosnę.
Niestety, póki co nie ma więcej informacji na temat nowych prezentacji z innych produkcji, nad którymi pracuje Capcom, ale możliwe, że pojawią się jakieś niespodzianki i będziemy mogli dowiedzieć się nieco więcej na temat fabuły najnowszej odsłony serii Resident Evil. Tydzień szybko zleci, więc trzeba mieć rękę na pulsie. Bądźcie na bieżąco i sprawdzajcie co jakiś czas najnowsze wpisy, w których będę informował o zbliżających się nowościach.