demo residentevil village już wkrotce

Demo Resident Evil Village już wkrótce

Wydawca: Capcom
Producent: Capcom
Data premiery: 7 maja 2021
Gatunek: Survival Horror

Capcom nie próżnuje. Jeszcze dzisiaj podał oficjalne wymagania sprzętowe Resident Evil Village (które możecie znaleźć pod tym adresem), a już zostały udostępnione kolejne informacje.
Właśnie Internet obiegła informacja o tym, że demo Resident Evil Village będzie udostępnione jeszcze przed oficjalną premierą gry. Dokładnej daty nie podano, poza wzmianką, że demo ma zostać wydane wiosną, i ma być skoncentrowane na przedstawieniu walki, jaką przyjdzie nam toczyć podczas rozgrywki.
Demo będzie dostępne na wszystkie platformy, na które zmierza najnowsza część Resident Evil, i w odróżnieniu od wcześniej udostępnianych materiałów, ta wersja będzie skupiać się na walce, a nie na samej eksploracji.

Resident Evil Village zostanie wydana na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X 7 maja 2021 roku. Dodatkowo Capcom podkreślił, żeby uważać na fałszywe wiadomości, jakie mogą znaleźć się na skrzynkach mailowych, oferujących zaproszenia do wczesnego dostępu do gry Resident Evil Village. Tego typu wiadomości są zwykłą próbą oszustwa i należy je ignorować.