dexter 9 sezon z data premiery

Dexter 9 sezon z datą premiery!

W końcu, po serii kilku teaserów i zapowiedzi doczekaliśmy się ogłoszenia oficjalnej daty premiery 9 sezonu serialu. Michael C. Hall oficjalnie poinformował, że ekipie serialu pozostało już tylko 5 tygodni zdjęć, a całość łącznie z montażem i innymi pracami powinna zająć około 5 miesięcy.
Łatwo więc obliczyć, że skoro taka informacja padła w czerwcu, to daty premiery można oczekiwać w okolicach listopada. I tak też się stanie – premiera 9 sezonu Dextera zadebiutuje na ekranach już 7 listopada 2021 roku. Jest to data amerykańskiej premiery serialu, który pojawi się na stacji Showtime. Niestety na temat polskiej premiery serialu jeszcze nic nie wiadomo i nie wiadomo też, na jakiej platformie lub stacji będzie emitowany najnowszy sezon Dextera.
Wcześniej wszystkie sezony Dextera dostępne były na platformie HBO GO, ale pod koniec 2020 roku zostały usunięte z biblioteki.

Poniżej zamieszczam  jeszcze dla przypomnienia krótki teaser serialu:

9 sezon serialu Dexter ma być swego rodzaju zadośćuczynieniem dla fanów serialu po kiepskim zakończeniu 8 sezonu, które dla większości fanów okazało się jednym wielkim rozczarowaniem. Na temat fabuły najnowszego sezonu nie wiadomo za wiele oprócz tego, że Dexter (pod przybranym nowym imieniem i nazwiskiem) będzie starał się żyć w małej społeczności w miasteczku pod Nowym Jorkiem. Na więcej szczegółów przyjdzie nam więc trochę poczekać, a najlepiej nie szukać takich informacji w necie tylko cierpliwie czekać na najnowszy sezon.