dexter new blood

Dexter: New Blood czyli 9 sezon Dextera

Ten tydzień ewidentnie zaczyna się świetnymi informacjami dla fanów seriali. Zwłaszcza dla fanów serialu Dexter, bowiem twórcy właśnie potwierdzili datę premiery, o której pisałem jakiś czas temu (https://bossgier.pl/dexter-9-sezon-z-data-premiery/), a oprócz tego przedstawili oni pełny zwiastun nowego sezonu, który możecie zobaczyć poniżej:

9 sezon serialu oprócz zwiastuna i daty premiery otrzymał także pełny tytuł – Dexter: New Blood. Czy to wstęp do stworzenia dalszych sezonów? Na razie ciężko jest wyrokować na ten temat, bo nie znamy zakończenia 9 sezonu, ani tego, jak zostanie on odebrany. Wszystko pewnie zależy od zainteresowania dalszymi losami Dextera.
Dexter: New Blood zadebiutuje już 7 listopada 2021 roku i będzie kontynuacją 8 sezonu. Nie będzie to jednak bezpośrednio kontynuacja, ponieważ upływ czasu pozostanie zachowany, więc należy oczekiwać, że akcja serialu będzie dziać się w czasach współczesnych 8-9 lat po tym, co mogliśmy zobaczyć na zakończenie 8 sezonu. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać premiery i trzymam kciuki, żeby serial nie okazał się wydmuszką jadącą na marce i sentymencie fanów serialu.