dodatek do euro truck simulator 2 beststellerem na steam

Dodatek do Euro Truck Simulator 2 beststellerem na Steam

Wydawca: SCS Software
Producent: SCS Software
Data premiery: 8 kwietnia 2021
Gatunek: Symulator

Euro Truck Simulator 2 może pochwalić się sporą bazą graczy. Wielu z nich czekało na dodatek, który zadebiutował 8 kwietnia 2021 roku i praktycznie z miejsca stał się bestsellerem na Steam. Mowa tutaj oczywiście o tytule najlepiej sprzedającej się gry w tym tygodniu, a nie ogólnie.
Przypomnę, że najnowszy dodatek nosi podtytuł Iberia i pozwala on na zwiedzenie Półwyspu Iberyjskiego, czyli pojeździmy po Hiszpanii oraz Portugalii. Jest to pierwszy tak duży dodatek po ostatniej aktualizacji, która była odpowiedzialna za ulepszenie oświetlenia.
Sądząc po sukcesie wspomnianego wyżej dodatku, możemy spodziewać się kolejnego rekordu pobitego przez kolejny już dodatek, którym ma być Serce Rosji.
Już po samej nazwie można spodziewać się tego, czego będzie dotyczył kolejny dodatek oraz jakie drogi przyjdzie nam zwiedzić. Ciekaw jestem czy odda on w 100% realizm rosyjskich dróg, biorąc pod uwagę fakt, że mała liczba kierowców jest chętna do brania kursów we wschodnim kierunku.

Jeżeli jeszcze nie odwiedziliście hiszpańskich i portugalskich szos, to nie traćcie więcej czasu, tylko odpalajcie maszynę, wyszukujcie zlecenia i szerokiej drogi. Jest tyle tysięcy kilometrów nowych dróg do zwiedzenia, zanim udamy się do Rosji…