dr disrespect zaklada wlasne studio do tworzenia gier

Dr Disrespect zakłada własne studio do tworzenia gier

Ci co od czasu do czasu wchodzą na moją stronę wiedzą, jakie mam zdanie na temat streamerów i influencerów, którzy bez jakiegokolwiek doświadczenia i wiedzy są w stanie reklamować byle gówno, byleby tylko dostać za to odpowiednią kasę. Dlatego ten wpis będzie w takim tonie, a nie innym, bowiem właśnie pojawiła się wiadomość, że niejaki Dr Disrespect postanowił założyć własne studio zajmujące się tworzeniem gier komputerowych i zaprasza do siebie znanych influencerów. Ok, o ile sam Dr Disrespect może miej jakieś tam pojęcie o tworzeniu gier, bo wcześniej zdarzyło mu się pracować przy produkcji Call of Duty, to już zapraszanie do współpracy influencerów nie można określić, jako strzał w kolano czy w stopę, to można porównać do strzeleniu sobie w głowę.
Współczesnego influencera mógłbym porównać do pierwszego lepszego psiego gówna leżącego na chodniku, mającego w głowie mniej więcej tyle ile to gówno reprezentuje.
Tym bardziej dziwi mnie fakt, że ktoś chce zapraszać ich do współpracy przy tworzeniu gier, co już może świadczyć o jakości tych produkcji. Z pewnością Dr Disrespect, jako streamer takich tytułów, jak PlayerUnknown’s Battlegrounds będzie celował w podobne klimaty, czyli gry skierowanej do konkretnej grupy odbiorców.

Na ten moment nie wiadomo, jak nazywać się będzie otwierane przez niego studio oraz kto będzie w nim pracował, więc na tworzoną grę także przyjdzie nam poczekać kilka lat, jednak wszystkie takie projekty można sprowadzić do miana wielkiej porażki i ten przypadek nie zanosi się na bycie odstępstwem od tej reguły i na 99% gra stworzona przez streamera/influencera będzie warta tyle samo, co to do czego można porównać współczesnego influencera (o czym napisałem kilka zdań wcześniej).