ea play live ujawni kolejna odslone dead space

EA Play Live ujawni kolejną odsłonę Dead Space?

Do wydarzenia EA Play Live pozostał lekko ponad miesiąc (22 lipca 2021), a już pojawiają się dosyć ciekawe przecieki na temat tego, co może zaprezentować EA. Oczekiwania są tym większe, że Electronic Arts Inc. nie brało udziału w targach E3.
W sieci pojawiła się informacja, że EA może zaskoczyć nas na swojej imprezie kilkoma ciekawymi premierami. Jedną z nich może być kontynuacja lub remaster znanej i lubianej serii Dead Space.
Oczywiście wszystkie informacje, które teraz będą się pojawiać, należy traktować z przymrużeniem oka, bo na ich potwierdzenie przyjdzie nam poczekać do samej imprezy, ale już sam taki przeciek brzmi ciekawie. Przypomnę, że seria Dead Space zadebiutowała już w 2008 roku i do tej pory doczekała się trzech części, z których ostatnią mogliśmy ogrywać w 2013 roku. Sami przyznacie, że minęło już trochę czasu i fani zaczęli już ostrzyć sobie zęby na zapowiedź następcy.

W dobie powszechnych i nagminnych remasterów ciężko powiedzieć, co przygotowało dla nich EA, ale z pewnością warto jest wyczekiwać lipcowej imprezy nie tylko ze względu na informacje o Dead Space. Być może poznamy także, chociaż szczątkowe informacje na temat najnowszej odsłony gry FIFA, która swoją premierę powinna mieć po sezonie wakacyjnym. Przyznam się, że na EA Play Live czekam z większą ciekawością niż na targi E3, które w tym roku mnie zawiodły, i to nie przez sposób, w jaki przebiegały (wszystkie prezentacje odbywały się online), ale ze względu na to, że w zasadzie nic ciekawego na nich nie pokazano.