euro truck simulator 2 w koncu z trybem multi

Euro Truck Simulator 2 w końcu z trybem multi

Wydawca: Rondomedia
Producent: SCS Software
Data premiery: 19 październik 2012
Gatunek: Symulacja

Rzadko kiedy się zdarza, że twórcy wspierają swoją grę nawet 8-9 lat po premierze (nie mam tutaj na myśli tytułów MMO). Jednak w przypadku Euro Truck Simulator 2 i studia SCS Software takie rzeczy są możliwe. Po 9 latach czekania wszyscy fani doczekali się oficjalnego rozszerzenia, które wprowadza do gry tryb multiplayer. Dzięki temu wszyscy fani jazdy ciężarówką będą mogli grać wspólnie ze znajomymi – do 8 graczy jednocześnie.
Takich rzeczy można oczekiwać po grze, która może pochwalić się dużą popularnością, a na tą ETS 2 nie może narzekać. Grają w niego nawet kierowcy ciężarówek po pracy. Wyobrażacie sobie górnika po pracy odpalającego po zmianie symulator górnika? To świadczy tylko o tym, że Euro Truck Simulator ma w sobie to coś, co sprawia, że grając w niego, można odpocząć i się zrelaksować.

Równolegle do wprowadzenia trybu multiplayer w Euro Truck Simulator 2, rozszerzenie trafiło także do American Truck Simulator. Aby zacząć rozgrywkę multiplayer wystarczy wybrać odpowiedni tryb, który nazwano po prostu Konwój i można cieszyć się wspólną rozgrywką ze znajomymi.