fallout 76 z planami na 2021 rok

Fallout 76 z planami na 2021 rok

Wydawca: Bethesda Softworks
Producent: Bethesda Softworks
Data premiery: 14 listopada 2018
Gatunek: FPP/TPP/MMO/RPG

O grze Fallout76 powiedziano już chyba wszystko. I nie będzie przesadą, jeżeli napiszę, że w większości przypadków nie były to dobre słowa. Każdy chyba pamięta jak ta gra wyglądała, w momencie premiery – jednym słowem była to gra-bug. Nie dało się w nią praktycznie grać, a z czasem okazała się tak zła, że dodawano ją nawet jako gratis, do kupna pada do konsoli.
Co jakiś czas Bethesda podejmowała dosyć kontrowersyjne decyzje jak chociażby taką o zbanowaniu gracza za to, że ten posiadał za duży zapas amunicji (!).

Nie wiem, czy trafią tutaj jacyś fani tej produkcji. Są w ogóle fani tej gry? Ale tacy prawdziwi fani Fallouta76, a nie tacy, którzy darzą sentymentem tą serię…
Mniejsza z tym czy są tu jacyś fani. Wartym odnotowania jest fakt, że twórcy właśnie podzielili się planami, jakie wiążą z bieżącym rokiem oraz nowościami, jakie mają trafić do Fallout76 w 2021 roku.
Wszystkie nadchodzące wydarzenia zostały podzielone na pory roku i prezentują się następująco:

fallout 76 z planami na 2021 rok cz. 2

WIOSNA w Fallout76

Dzięki aktualizacji „Wiosna” do gry trafią:

– wyposażenie S.P.E.C.J.A.Ł,
– miejsca na C.A.M.P.,
– manekiny,
– rozszerzenia do codziennych operacji,
– i wiele więcej.

Każdy z graczy, który ma dostęp do gry przez launcher Bethesdy może już testować wszystkie nowości dzięki udostępnionemu serwerowi testowemu PTS.

LATO w Fallout76

Za sprawą aktualizacji „Lato” zostanie zakończony wątek Bractwa Stali. Aktualizacja wprowadzi nowe zadania oraz miejsca do odkrycia. Dodatkowo do gry trafi mnóstwo świetnych nagród oraz możliwość wytwarzania legendarnych przedmiotów przy użyciu legendarnych modułów. Legendarne przedmioty z pewnością wesprą nas w trudnych chwilach.

JESIEŃ w Fallout76

Na temat tej aktualizacji Bethesda nie powiedziała zbyt wiele. Zachęciła do ciągłego obserwowania pojawiających się artykułów na temat gry, gdzie będzie udostępniać kolejne informacje na temat nadchodzącej aktualizacji. Oczywiście nie mogło zabraknąć, chociaż lakonicznych obietnic więc znalazły się takie, jak: rozszerzenie codziennych operacji, które dadzą więcej możliwości na grę.

ZIMA w Fallout76

Aktualizacja „Zima” prezentuje się już nieco lepiej niż jesienna dawka nowości. Zimą do gry trafi całkiem nowe, czterogwiazdkowe legendarne uzbrojenie i pancerze. Do gry trafi nowy chowaniec w C.A.M.P..
Jakby tego było mało będziemy mieli możliwość zmierzenia się z najeźdźcami nie z tego świata, za sprawą całkiem nowego wyzwania: „Najeźdźcy z zaświatów”. Będzie można mierzyć się z nowymi wrogami i zdobywać zupełnie nowe legendarne nagrody.
Będziemy mogli wziąć udział w niebezpiecznym rytuale wraz z Fanatykami z Appalachów za sprawą wydarzenia sezonowego: Rytuał!.

Widać, że Bethesda nie porzuca swojego dzieła i zapewnia mu całkiem sporą zawartość niemal 3 lata po premierze. Z pewnością gracze lubujący się w tym tytule nie mogą czuć się zawiedzeni, a mi pozostaje mieć nadzieję, że powyższe aktualizacje sprostają ich oczekiwaniom i zapewnią zabawę na kolejne setki godzin.