film mortal kombat z opoznieniem

Film Mortal Kombat z opóźnieniem

Reżyser: Simon McQuoid
Scenariusz: Oren Uziel / Greg Russo
Data premiery: 23 kwietnia 2021
Gatunek: Akcja / Sci-Fi

W dobie pandemii chyba już nikogo nie dziwi, że premiery większości filmów są odwlekane w czasie. Większość decyzji o przesunięciu premier podyktowana jest zapewne nadzieją na luzowanie obostrzeń, które pozwolą w końcu na otwarcie kin.
Nie zdziwię Was, jeżeli powiem, że opóźnienie dotknęło także jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku (niezwiązaną z Marvelem), czyli Mortal Kombat.
Jako pocieszenie powiem, że nie jest to bardzo duża obsuwa, bo z pierwotnie planowanej premiery 16 kwietnia została ona przesunięta na 23 kwietnia. Jest to tylko tydzień, więc pewnie nikt tego specjalnie nie odczuje.
Za oceanem film trafi jednocześnie do kin oraz na platformę HBO Max. Nie wiadomo, w jakiej formie Mortal Kombat zadebiutuje w naszym kraju, bo raczej wątpię, że po obecnym lockdownie, który obowiązuje do 9 kwietnia, kina nagle zostaną otwarte.

Pewnie wszystko okaże się na ostatnią chwilę, jak wszystko, co związane z wprowadzanymi obostrzeniami. Póki co możemy liczyć, że film trafi do kin 23 kwietnia 2021 i nie zaliczy już żadnej obsuwy.