lucyfer serial

Finałowy sezon Lucyfera szybciej niż zakładano

Z jednej strony mamy do czynienia z dobrą wiadomością, a z drugiej złą. Dobra jest taka, że twórcy Lucyfera podzielili się z fanami datą premiery nowego sezonu serialu, a zła jest taka, że będzie to finałowy sezon. W zasadzie to można powiedzieć, że jest jeszcze jedna dobra informacja dotycząca daty premiery, bo odbędzie się ona szybciej, niż pierwotnie zakładano.
Wcześniej było wiadomo, że finałowy sezon zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza zadebiutowała już jakiś czas temu, natomiast w przypadku drugiej i jednocześnie finałowej serii, wielu fanów sądziło, że będą zmuszeni czekać do 2022 roku.
Nie muszę więc chyba pisać, że planowana na wrzesień 2021 roku premiera finałowych odcinków okazała się sporym zaskoczeniem. Finał serialu Lucyfer swoją premierę będzie miał już 10 września 2021 roku. Jeżeli więc nie rozpoczęliście oglądania 5 sezonu, to radzę Wam nadrobić, żeby być na bieżąco ze wszystkim.
W sumie od 1 sezonu do jego zakończenia ukażą się 93 odcinki, więc ktoś, kto jeszcze nie zaznajomił się z losami Lucyfera ma co nadrabiać.
Poniżej zamieszczam jeszcze teaser finałowego sezonu: