fortnite i rocket league laczą sily

Fortnite i Rocket League łączą siły

Już nie pierwszy raz dojdzie do tego, że Fortnite i Rocket League połączą siły. Tym razem okazją do tego typu crossovera jest zakończenie drugiego sezonu Rocket League, które będzie wypełnione mnóstwem nowych nagród.
Oczywiście jak to w przypadku crossoverów bywa, nagrody będzie można wykorzystać w obu grach.
Wydarzenie odbędzie się pod nazwą Lama-Rama i rozpocznie się już w najbliższy czwartek 25 marca o godzinie 9:00 i potrwa do piątku 9 kwietnia 2021 roku.

Tak samo jak miało to miejsce podczas pierwszego tego typu wydarzenia, tak samo i podczas Lama-Rama będzie można ukończyć wiele wyzwań, które będą rozgrywane w Rocket League, ale jedno z sześciu wyzwań da graczom dwie oddzielne nagrody, po jednej na każdą grę. Wszystkie wyzwania zostały tak zaplanowane i zaprojektowany, aby można je było ukończyć w ciągu jednego – dwóch wieczorów zabawy.
Dla graczy Fortnite nie przygotowano żadnych wyzwań związanych z wydarzeniem Lama-Rama, ale zamiast tego będą mogli wziąć udział w koncercie w grze (co także nie jest nowością dla tej produkcji), podczas którego będą mogli wysłuchać Kaskade, czyli oficjalnego DJ-a, który inspiruje swoją muzyką sezon 2 w Rocket League. Odbędzie się także koncert w trybie Party Royale.

Koncert Kaskade zaplanowany jest na najbliższy piątek 26 marca 2021, a także odbędą się dwa koncerty w sobotę 27 czerwca.
Ostatnim gadżetem jaki zostanie udostępniony dla graczy Fortnite w ramach wydarzenia Lama-Rama będzie nowa emotka, którą każdy gracz będzie mógł odebrać w sklepie. Nowa emotka inspirowana jest jednym z pierwszych samochodów dostępnych w Rocket League, a sama nazwa emotki to Lil ’Octane.