forza horizon 5 - ujawniono date premiery

Forza Horizon 5 – ujawniono datę premiery

Wydawca: Microsoft Studios
Producent: Playground Games
Data premiery: 9 listopada 2021
Gatunek: Wyścigi

Jedną z bardziej oczekiwanych informacji podczas trwającej konferencji Xbox oraz Bethesdy była ta dotycząca daty premiery najnowszej odsłony gier wyścigowych Forza Horizon 5.
Wszyscy fani wyścigów i wcześniejszych odsłon Forza Horizon powinni przygotować się na premierę kolejnej odsłony serii, która została zapowiedziana na 9 listopada 2021 roku.
W grze ponownie gracz będzie mógł zasiąść za kierownicą jednego z setek modeli samochodów i przemierzać rozległe tereny Meksyku.
Właśnie ze względu na umiejscowienie akcji gry, będziemy mogli trafić na takie zjawiska pogodowe jak intensywne burze, burze piaskowe, a także dynamicznie zmieniające się pory roku.

Gra pojawi się na komputerach PC oraz wszystkich nowych konsolach Xbox Series X i S. Posiadacze Xbox One także będą mogli cieszyć się najnowszą odsłoną uznanej serii wyścigowej.
Każdy posiadacz aktywnego abonamentu Xbox Game Pass Ultimate będzie mógł pobrać grę i współdzielić ją w chmurze między konsolą, komputerem PC oraz tabletami z systemem Android (wszystkie dane na temat postępów będą przechowywane w chmurze).