ghost recon breakpoint otrzyma w tym roku dwie duze aktualizacje

Ghost Recon Breakpoint otrzyma w tym roku dwie duże aktualizacje

Wydawca: Ubisoft
Producent: Ubisoft
Data premiery: 04 października 2019
Gatunek: TPS

W weekend, który bez wątpienia należał do serii gier spod znaku Age of Empires, miło jest znaleźć inną informację dotyczącą uznanego, trzecio-osobowego shootera od Ubisoftu, który według zapewnień twórców już w tym roku otrzyma dwie duże aktualizacje.
Co ciekawe i coraz rzadziej spotykane, obie aktualizacje będą w pełni darmowe. Po tym zapewnieniu widać, że Ubisoft dotrzymuje swoich obietnic i tak jak obiecał wspierać Ghost Recon: Breakpoint pomimo chłodnego przyjęcia, tak teraz dotrzymuje swojej obietnicy. Wszystkie aktualizacje, które są przygotowywane, opierają się na zgłoszeniach fanów i mają na celu eliminację wszystkich elementów, które są negatywnie odbierane przez społeczność.

Zgodnie z tymi zapewnieniami Ubisoft ogłosił, czego będą dotyczyły nadchodzące aktualizacje.
Jedna z dwóch tegorocznych aktualizacji będzie skupiać się na ulepszeniach sztucznej inteligencji w naszym zespole. Wprowadzone zostaną także nowe zdolności pasywne oraz ułatwiające walkę w trakcie gry. Do gry wprowadzony zostanie dziennik zadań, który będzie służył do eksperymentowania z nowymi funkcjami drużyny, a w ramach eksperymentów, każdy z graczy dostanie odpowiednie nagrody w zamian za ich wypróbowanie.
Pierwsza z dwóch większych aktualizacji o podtytule Teammate Experience Update ma mieć swoją premierę pod koniec wiosny, natomiast drugie rozszerzenie utrzymywane jest jeszcze w tajemnicy, ale jego premiery należy spodziewać się już na jesień 2021 roku.