gliniarz z beverly hills 4 w 2022 roku

Gliniarz z Beverly Hills 4 w 2022 roku?

Czy kogoś jeszcze dziwi, że powstanie kolejna odsłona filmu „Gliniarz z Beverly Hills”? W ostatnich latach już niejednokrotnie Hollywood potwierdzało swoją słabą kondycję, wydając w większości odświeżone wersje starych hitów licząc na sentyment widzów. Tak też jest w tym przypadku, bo jak nazwać inaczej wydawanie kolejnej części po 25 latach od premiery ostatniej odsłony.
Pierwsza odsłona przygód beztroskiego gliniarza Axela Foley’a zadebiutowała na kinowych ekranach w 1984 roku. Na drugą odsłonę trzeba było czekać do 1987 roku, natomiast trzecia część swojej premiery doczekała się w 1994 roku. Uznajmy, że przerwy między premierami kolejnych części były mniej więcej zbliżone, ale jak wytłumaczyć plany wydania czwartej części w 2022 roku? W rolę Axela Foley’a ponownie wcieli się Eddie Murphy, który pomimo wieku nadal wydaje się dobrze trzymać, ale dynamiki sprzed ćwierćwiecza nie ma co po nim oczekiwać.

Film zadebiutuje na platformie Netflix i w zależności od tego, jak zostanie przyjęty, to w planach jest także nakręcenie piątej odsłony. Na ten moment ciężko jest określić, wokół czego będzie kręcić się fabuła filmu, bowiem nie posiada on jeszcze scenariusza, a jeżeli jest on tworzony, to musi znajdować się na bardzo wczesnym etapie produkcji. Mimo wszystko zdjęcia do filmu mają wystartować już wkrótce i jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już w 2022 roku film trafi na platformę Netflix.