gta 5 najchetniej ogladana gra marca

GTA 5 najchętniej oglądaną grą marca

Wydawca: Rockstar Games
Producent: Rockstar Games
Data premiery: 14 kwietnia 2015
Gatunek: TPP/FPP

Jeżeli zastanawiacie się jaka gra była najchętniej oglądaną grą na Twichu w marcu 2021, to już spieszę z odpowiedzią. Po tytule pewnie nie będzie już niespodzianki, ale i tak jest to dosyć niespodziewane, że GTA V pomimo 6 lat na karku nadal bije rekordy popularności pod względem oglądalności (przynajmniej jeżeli chodzi o Twitch).
Najnowsza odsłona GTA V nadal świetnie się sprzedaje, a liczne promocje tylko temu sprzyjają. Ostatnio gra była dostępna w wyprzedaży na Steam.
Według danych zbieranych przez StreamElements GTA 5 zanotowało 181 000 000 godzin obejrzanych przez użytkowników Twitch w marcu.

Jest to pierwsza tak wysoka oglądalność tego tytułu na Twitch i pozwoliła ona na wyprzedzenie takich tytułów jak League of Legends oraz Fortnite.
Oprócz wyprzedaży gry, na taki stan rzeczy wpłynęło także udostępnienie niestandardowych serwerów oraz powtórne zainteresowanie tytułem tych większych streamerów. Ciekawe jak tak nieoczekiwany sukces wpłynie na premierę kolejnej odsłony serii, ale z pewnością Rockstar nie ma ciśnienia na wydanie GTA 6, skoro piąta odsłona cały czas generuje milionowe zyski.