halloween kills na nowym zwiastunie

Halloween Kills na nowym zwiastunie

Reżyser: David Gordon Green
Scenariusz: David Gordon Green/Danny McBride/Scott Teems
Data premiery: 14 października 2021
Gatunek: Horror

Do Halloween pozostało jeszcze trochę czasu. Co roku to święto wypada 31 października, jednak to nie o święcie (chociaż dla fanów serii można uznać to jako święto) jest ten wpis tylko o filmie. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun długo wyczekiwanej kontynuacji serii Halloween – Halloween Kills. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

Film nie będzie miał swojej premiery dokładnie w święto Halloween. Na ekranach kin zobaczyć go będziemy mogli 2 tygodnie wcześniej, bo 14 października. Można uznać, że to i tak sukces biorąc pod uwagę fakt, że oficjalna premiera filmu miała mieć miejsce w zeszłym roku, ale ze względu na epidemię zdecydowano o przeniesieniu jej na kolejny rok. Październikowej dacie premiery nic nie powinno już przeszkodzić, więc dla każdego fana serii oraz horrorów (zwłaszcza klasy B) zapowiada się naprawdę udane Halloween.

Film będzie kontynuacją poprzedniej części i ponownie będzie opowiadał o próbie ostatecznej zemsty na Michaelu Myers. Zemstę będą planować Laurie Strode wraz z córką oraz wnuczką. Do pomocy będą miały także wszystkie niedoszłe ofiary mordercy (może też z córkami i wnuczkami, a biorąc pod uwagę, w jakich czasach żyjemy, to może już prawnuków się dochowały).

Serię zakończyć ma film Halloween Ends, którego premiera została zapowiedziana na 2022 roku. Gdyby seria zachowała pierwotne daty premier, to właśnie w tym roku wchodziłaby na ekrany kin ta właśnie odsłona. Ze względu na epidemię przesunięciu uległy daty premier obu filmów.