halo infinite wymagania sprzetowe

Halo Infinite wymagania sprzętowe

Wydawca: Microsoft Studios
Producent: 343 Industries
Data premiery: 8 grudnia 2021
Gatunek: FPS

Gamescom przyniósł nam wiele ciekawych informacji nie tylko ze świata gier komputerowych, ale także ze świata filmu. Jedną z takich informacji z pewnością są podane oficjalnie wymagania sprzętowe gry Halo Infinite, które zawita także na PC.
Podanie teraz wymagań sprzętowych jest o tyle istotne, że każdy fan serii Halo chcący ograć grę na PC będzie mógł sprawdzić, czy jego blaszak sprosta temu wyzwaniu, czy może jednak konieczna będzie inwestycja w ulepszenie niektórych podzespołów. Bez większego przedłużania poniżej zamieszcza minimalne oraz rekomendowane przez dewelopera wymagania sprzętowe:

Minimalne wymagania sprzętowe Halo Infinite:

Procesor: Intel Core i5-4440
AMD FX-8370
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: GeForce GTX 1050Ti lub lepsza
AMD Radeon RX 570 4 GB VRAM
Miejsce na dysku: 50 GB
System operacyjny: Windows 10 (64 bit)

Zalecane wymagania sprzętowe Halo Infinite:

Procesor: Intel Core i7-9700K
AMD Ryzen 7 3700X
Pamięć RAM: 16 GB
Karta graficzna: GeForce RTX 2070 lub lepsza
AMD Radeon RX 5700 XT
Miejsce na dysku: 50 GB
System operacyjny: Windows 10 (64 bit)

I jak? Pójdzie Wam? Przyznam szczerze, że zalecane wymagania sprzętowe są większe nić wymagania sprzętowe Battlefield 2042, a wątpię żeby Halo Infinite miało zbliżoną oprawę graficzną, więc można powiedzieć, że optymalizacja nie będzie stała na najwyższym poziomie.
Jeżeli już wiecie, jakie są wymagania minimalne oraz zalecane, to nie pozostaje nic innego jak czekać na premierę gry, która planowana jest na 8 grudnia 2021 roku.