harrison ford kontuzjowany na planie filmu indiana jones 5

Harrison Ford kontuzjowany na planie filmu Indiana Jones 5

Złe informacje napłynęły z planu zdjęciowego najnowszych przygód Indiana Jones. Podczas kręcenia jednej ze scen walki, odgrywający główną rolę – Harrison Ford doznał kontuzji ramienia.
Pewnie gdyby była mowa o młodym aktorze, to nie było to by nic poważnego, jednak pamiętajmy, że Harrison Ford w przyszłym roku skończy 80 lat. Przez ten wypadek na planie konieczne będę zabiegi rehabilitacyjne, ale według zapewnień twórców filmu nie wpłyną one negatywnie na grafik zdjęć i już wkrótce aktor ponownie powinien pojawić się na planie.
Pomimo zapewnień twórców o tym, że kontuzja i rehabilitacja nie wpłyną na grafik zdjęć, to jednak koniecznych będzie kilka modyfikacji w celu dopasowania ich pod obecną sytuację.

Póki co nikt nie wspominał o tym, żeby premiera filmu z tego powodu była zagrożona i cały czas premiera filmu datowana jest na 29 lipca 2022 roku.
Dla przypomnienia dodam, że za kamerą nie zasiądzie Steven Spielberg, a na jego następcę wyznaczono Jamesa Mangolda, który na swoim koncie ma film „Logan”.